Події та новини 2023-2024

У рамках Тижня безпеки життєдіяльності з 16 по 20 жовтня у Сумському ЗЗСО № 2 СМР проведені наступні заходи:

1. Зустріч із старшим інспектором УПП в Сумській області Оксаною Красовською учнів 2-А, 2-Б, 2-В класів.

2. Уроки образотворчого мистецтва. Малюємо і повторюємо правила безпечної поведінки вдома та на дорогах (2-В та 3-А класи)

3. Тренінг із невідкладної домедичної допомоги у рамках зустрічі учнів 8 та 9 класів із студентами Сумського фахового медичного коледжу.

4. Виставка літератури в бібліотеці з безпеки життєдіяльності.

5. Виховна година у 10-В класі з безпеки життєдіяльності.

6. Виставка малюнків і плакатів до Тижня безпеки життєдіяльності

7. Тренінг з зупинення кровотеці у 8-Б та 6-В класах

У рамках проведення місячника безпеки дорожнього руху "Увага! Діти на дорозі!" 28.09.2023 представниками патрульної служби для учнів закладу було проведено бесіди щодо  безпечної  поведінки пішоходів та інших учасників дорожнього руху.

У 2023 році Україна доєдналася до міжнародного Дослідження соціально-емоційних навичок (ДоСЕН). Це перше у світі масштабне вимірювання, що проводиться у 15 країнах та покаже рівень сформованості соціально-емоційних, або м’яких навичок, в учнівства 10 та 15 років.
         Із 200 закладів освіти України Сумський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступнів №2 Сумської міської ради  було долучено до цього вимірювання.
         У рамках дослідження проведено опитування учнівства 10-річного віку, учительства, керівника закладу освіти та батьківства чи осіб, які їх замінюють. Цілями ДоСЕН є надання країнам, які беруть участь у дослідженні, інформації про соціально-емоційні навички учнівства, виявити, як оточення вдома, у школі та серед однолітків сприяє розвитку цих навичок чи, навпаки, пригнічує їх; формувати розуміння, як саме ці навички впливають на подальше життя учениць і учнів.

6 вересня для учнів 3-4 класів було проведено бесіду інспектором ювенальної превенції ощодо безпечного інтернету правил поведінки під час навчальних занять та на перерва