"HEALTHY SCHOOLS"

Наша школа у програмі «HEALTHY SCHOOLS: заради здорових і радісних школярів»

За останніми оцінками ВООЗ, близько 20 млн. дітей до 8 років мають проблеми із зайвою вагою. В Україні – це близько 10-11%.

За даними українських вчених, 36,4% учнів загальноосвітніх шкіл мають низький рівень фізичного здоров’я.

За даними МОЗ України, лише 1% фінансування спрямовано безпосередньо на профілактику захворювань, решта 99% коштів та уваги – на лікування громадян.

Задля вирішення цих та інших проблем Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” спільно з Mondelēz International Foundation реалізовують програму «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

Три напрямки активностей:

• фізична активність (сприяння активному дозвіллю учнів, розвиток спортивних секцій, проведення рухових активностей під час навчального процесу);
  • здорове харчування (перегляд раціону учнів, просвітницька робота, сприяння у споживанні фруктів, овочів та інших продуктів для збалансованості раціону школярів тощо);
  • організація простору (створення безпечних та комфортних умов, інформаційні стенди, спортивні куточки та зони психологічного розвантаження тощо).

В 2019-2020 навчальному році наша школа долучилася, а точніше «увірвалася» в Програму. Захоплено, надзвичайно активно та щиро. Усіх захопила головна ідея програми – збереження та зміцнення здоров’я наших дітей. За перші півроку у партнерській взаємодії дітей, батьків та вчителів було генеровано багато ідей та ініціатив, значна частина яких уже реалізована. Відгуки дітей, батьків та громадськості перевершують всі очікування.

Про участь школи у Програмі ми розповідаємо на шкільній сторінці у соціальній мережі фейсбук та на сайті школи. Кожні два тижні школа звітує про проведену роботу. Фінал програми планується на квітень 2020 року.

Картинки по запросу "HEALTHY SCHOOLS"

Урок футболу з батьками у 8А класі

Уроки правильної постави у початковій школі

Вітамінний тиждень. День Жовтий - день лимонів та бананів

Презентація збірки «Книга родинних рецептів»

Зустрічі з відомими спортсменами. Василь Вірастюк

КВК "Здоровий спосіб життя"

Валентинка для серця. Поради з профілактики серцево-судинних хвороб

«HEALTHY SCHOOLS: заради здорових і радісних школярів»

З метою профілактики поширення короно вірусної інфекції ми всі зараз дотримуємося карантину і продовжуємо піклуватися про своє здоров’я. Протягом останнього місяця ми активно приймаємо участь у різноманітних практиках підтримки психічного та фізичного здоров’я для вчителів, батьків та учнів від команди Healthy Schools.

Третій рік центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” спільно з Mondelēz International Foundation впроваджує програму «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».
У жовтні 2019 року 470 шкіл з усієї України долучилися до програми. Протягом 2019-2020 навчального року діти разом з учителями та батьками впроваджували активності у напрямках: здорове харчування, фізична активність та організація простору.   215 шкіл подали фінальні звіти та отримали сертифікати. Наша школа теж долучилася до програми і впроваджувала різноманітні активності, що сприяють формуванню у школярів правил здорового способу життя. А ось і наш сертифікат!!!