Події та новини 2022-2023

23 серпня по всій країні відзначають День Державного Прапора України.

Для кожної країни прапор ‒ це символ суверенітету, єдності нації, уособлення її могутності та незалежності.

Кольори нашого прапора сьогодні знають у всьому світі, він став символом волі, сили та незламності українського народу

У ньому відображена славна багатовікова історія України, наповнена сторінками мужності та героїзму в часи важких випробувань і великих звершень.
Віримо, що дуже скоро в кожному тимчасово окупованому місті та селищі гордо замайорить синьо-жовтий стяг!
Разом до Перемоги. Євроклубівці 10А та 5Б класів взяли участь у створенні промо відео до свята

З метою популяризації електронної платформи "Мрія" Департаментом кіберполіції Національної поліції України в Сумській області 16 травня було проведено презентацію учасникам освітнього процесу закладу освіти для учнів 8-10 класів. Основною метою проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет

Учні 3-А класу склали правила енергозбереження. Прийшли до висновку, що енергозбереження дозволяє отримати необхідні нам  енергетичні послуги і при цьому зберегти природні ресурси. А ще - заощадити гроші.

Сумська обласна організація Товариство червоного хреста України провела заняття з мінної безпеки "Будь пильним!" для учнів 8-11 класів. Дякуємо за змістовну та цікаву зустріч!!!

24.02.2023                                     РІК    НЕЗЛАМНОСТІ

Від сумної дати початку повномасштабної агресії росії проти України минає вже 1 рік. Ми рахували кожен день … 2022 рік видався найважчим в історії нашої незалежної країни!

24 лютого – дата, яка змінила мирне життя кожного з нас! Відважний український народ ціною своїх життів боронить не лише себе, а й увесь світ

Ми щиро дякуємо всім нашим воїнам! Ми схиляємо голови, віддаючи шану тим, хто віддав життя за нас…

Наша боротьба триває. Україна чинить опір і ми усі впевнені – перемога буде нашою!

Повітряна тривога" не стала на заваді профілактичної роботи інспекторами сектору ювенальної провенції СРУП Зуєнко Д. А., Самусенко В.А. та Даниленко Є. В., які провели бесіди у 7-А, 5-В, 8-Б, 8-Г класах з тем:"Алгоритм дій під час виявлення підозрілих предметів"," Вибухонебезпечні предмети", "Відповідальність у разі вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень"

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини. Дорогі захисники, наші любі хлопці й дівчата! Прийміть щирі вітання, від учнів школи, з Днем Збройних сил України! Ви найкращі!!!

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му День пам'яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада. Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів мільйони людських життів

День української писемності та мови було встановлено указом Президента в 1997 році на 9 листопада. Дата свята обрана невипадково. Вона присвячена українському літописцю Нестору. За деякими дослідженнями, саме з його праць починається українська писемність.
День української писемності - прекрасний привід прочитати нову книгу українською мовою, або розмовляти весь виключно українською. Традиційно учні та вчителі взяли участь у відзначенні свята та написанні радіодиктанту

Натисни  та переглянь відео привітання з Днем  знань