Прийом до школи

Для зарахування дитини до закладу освіти необхідно:

• визначити заклад, до якого вступає дитина;
  • направити документи до закладу освіти будь-яким доступним способом (особисто, електронною поштою ([email protected]), поштою  (40021, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, буд. 76 ).

Перелік документів:

• для 1-класів:
  • заява про зарахування до школи;
  • згода на обробку персональних даних;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • оригінал або копія медичної довідки 086 1/0 та картки щеплень 063;
  • документ, що підтверджує право на першочергове зарахування (за місцем проживання на території обслуговування закладу освіти; діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі; діти працівників цього закладу освіти.
  • копія довідки з місця реєстрації дитини.

• для дітей, які переводяться з іншого навчального закладу:
  • заява про зарахування до школи;
  • згода на обробку персональних даних;
  • особова справа;
  • оригінал або копія медичної довідки 086 1/0 та картки щеплень 063;

Діти або один з їхніх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають якогось із вищезазначених документів,  зараховуються до закладу освіти без їх подання.

Територія обслуговування,

яка закріплена за Сумським закладом загальної середньої освіти

І-ІІІ ступенів № 2 Сумської міської рад

ВУЛИЦІ:  Петропавлівська від 81 (непарні) до кінця,

Герасима Кондратьєва № 38-109,№127, № 129,

Волонтерська, Олександра Олеся,

Івана Брюховецького, Сенатора Маккейна, Берегова, Над’ярна, Богдана Хмельницького.

ПРОВУЛКИ: Над’ярний, Гирчичів.

Зразок  заяви